knihovna
Místní knihovna HODICE
Vítejte!!! Právě se nacházíte na stránkách Místní knihovny v Hodicích
Dnes je pondělí 6.4.2020
Svátek slaví Vendula, zítra Heřman / Hermína

<< Novější článkyStarší články >>

04.7.2018

Červenec a srpen v knihovně

O letních prázdninách dojde k omezení výpůjční doby. V měsíci červenci i v srpnu bude knihovna otevřena jednou za čtrnáct dní dle rozpisu. V případě potřeby není problém vypůjčit knihy i mimo výpůjční dobu, stačí zavolat a domluvit se :-) stavte se pro knihu na dovolenou...

Těším se naviděnou v knihovně!

10.06.2018

Červen v knihovně

V červnu nás v knihovně čeká důležitý úkol - pasovat prvňáčky místní základní školy na čtenáře. Také probíhají přípravy na nový projekt naší knihovny, který bude věnován oslavám stého výročí naší země. A samozřejmě tu budeme pro Vás čtenáře každé pondělí tak, jak jste zvyklí ... s pestrou nabídkou knih v naší knihovně.

Těšíme se na viděnou!

07.05.2018

Květen v knihovně

V měsíci květnu obměníme knihovní fond naší knihovny, přivezeme dva nové soubory Výměnného fondu. Tešit se můžete na své oblíbené autory, např. B. Erskinovou, T. Valko, S. Berryho, nové dvojjazyčné knihy, dětské encyklopedie a na mnoho dalšího.  Těšíme se na viděnou v knihovně!  

10.04.2018

Duben v knihovně

V měsíci dubnu chystáme pro naše čtenáře a přiznivce hodické knihovny Čaj o páté. Čaj o páté je tradiční knihovnická slavnost, kde se seznámíme s činností knihovny v uplynulém období, oceníme nejlepší čtenáře a také pobesedujeme s Ing. Petrem Jiříčkem, PhD. o historii naší obce. Více info se dozvíte na plakátech. Těšíme se na viděnou v knihovně!

10.03.2018

Březen v knihovně

Máme tu březen, měsíc čtenářů v knihovnách. Jako dárek pro naše čtenáře jsme zakoupili množství nových knih .... novinku od Dana Browna, knížky od Aleny Mornštajnové a Petry Soukupové, Jamese Pattersona, Veroniky Válkové a dalších. Věříme, že si vyberete :-) 

V březnu také chystáme již tradiční velikonoční dílnu a program pro děti ze základní školy. Čaj o páté jsme letos přesunuli na duben, kdy pro Vás plánujeme setkání se zajímavým hostem. 

Sledujte náš web, facebook a plakáty. 

Těšíme se na viděnou na našich akcích i v knihovně při půjčování knížek!

20.02.2018

Únor v knihovně

Zima je v plném proudu, ideální doba na trávení času s pěknou knihou. V únoru přivítáme v knihovně děti z mateřské školky, pro které chystáme zajímavý slaďoučký program. Další akce chystáme na březen ... tak sledujte náš web, facebook nebo plakáty. 

Těšíme se na shledanou v knihovně :-)

15.01.2018

Leden v knihovně

Nový rok už je v plném proudu, dočkali jsme se i nějakého sněhu, ale určitě je mezi námi mnoho těch, kteří si mezi zimními radovánkami rádi odpočinou při četbě pěkné knihy. Již v lednu jsme pro naše čtenáře nakoupily několik nových knih, pro mládež řadu fantasy bestsellerů Percy Jackson a pro dospělé novinky od B. Erskinové a J. Picoultové. Také máme v knihovně k výběru několik dalších knih z VF.  

Přejeme Vám do nového roku moc zdraví, ať se Vám ve všem daří a ať máte dost času na čtení. A když si přijdete knížku na čtení vybrat k nám do knihovny, rády Vás uvidíme :-)

Těšíme se v knihovně naviděnou!

03.12.2017

Prosinec v knihovně

Kvapem se blíží konec letošního roku. Do knihovny jsme Vám dodaly padesátku nových knih výměnného fondu, aby jste měli z čeho vybírat, určitě si mezi svátky najdete čas na chvilku strávenou s knížkou. My v knihovně už pomalu spřádáme plány na následující rok, aby jste k nám do knihovny chodili tak rádi jako dosud. 

Knihovna bude letos mezi svátky uzavřena v pondělí 25.12., poté se již budeme těšit na viděnou v novém roce! 

05.11.2017

Listopad v knihovně

Po akcemi nabitém měsíci říjnu se listopad v knihocně ponese v klidnějším duchu. Určitě si přijďte vypůjčit některou z nových knížek, které jsme pro Vás zakoupili. Také se můžete inspirovat na chystající se advent v kreativních časopisech, které do knihovny odebíráme a které si můžete v knihovně zapůjčit. Je určitě z čeho vybírat, tak se těšíme na shledání v knihovně!

04.10.2017

Říjen v knihovně

První říjnový týden je již tradičně Týdnem knihoven. I u nás v Hodicích tento svátek oslavíme ... a jak jinak než zajímavými akcemi, na které se můžete těšit  v průběhu celého měsíce. Chystáme program pro mateřskou i základní školu, chystáme Cestovatelský večer v knihovně pro děti a druhý hodický Den zdraví. O všech akcích Vás budeme informovat na plakátech, na našem webu či FB.  A samozřejmě .... máme regály plné krásných knih, tak se stavte vybrat si čtivo na chladné podzimní večery.

Těšíme se naviděnou v knihovně! 

<< Novější článkyStarší články >>

 VÝPŮJČNÍ DOBA
  Každé pondělí:
17,00 - 19,00
Doporučujeme
FOTOGALERIE
vstupte
edited by n.e.s.p.i.