knihovna
Místní knihovna HODICE
Vítejte!!! Právě se nacházíte na stránkách Místní knihovny v Hodicích
Dnes je neděle 14.8.2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana

<< Novější článkyStarší články >>

10.12.2018

Prosinec v knihovně

V prosinci se i u nás v knihovně chystáme na Vánoce ... a mimo jiné řipravujeme setkání pro děti a paní učitelku ze školní družiny a po Vánocích historicky první Mistrovství Hodic ve hře Člověče, nezlob se! V pondělí na Stědrý den bude knihovna uzavřena, stejně tak na Silvestra a budeme se těšit na setkávání mezi knihami v novém roce.

Těšíme se na viděnou v knihovně! 

10.11.2018

Listopad v knihovně

Začátkem listopadu jsme do knihovny zakoupili nové knížky, těšit se můžete na Patrika Hartla, Evžena Bočka nebo třeba Lenku Chalupovou. Také jsme přivezli šedesát nových titulů výměnného fondu, včetně řady audioknih, které můžou být příjemným zpestřením sychravých podzimních dnů. V druhé polovině měsíce přijaly naše pozvání děti a paní učitelky z místní základní školy, pro které chystáme zajímavý program. Více se brzy dozvíte na našich webových stránkách.

Těšíme se na viděnou v knihovně! 

06.09.2018

Září v knihovně

V měsíci září se vracíme do běžného výpůjčního režimu. Pro naše čtenáře máme k dispozici téměř dva tisíce vlastních knih, tři sta knih výměnného souboru a časopisy Dekor, Floristika a Creativ Amos. Určitě si vyberete, těšíme se na Vás každé pondělí v knihovně!

04.7.2018

Červenec a srpen v knihovně

O letních prázdninách dojde k omezení výpůjční doby. V měsíci červenci i v srpnu bude knihovna otevřena jednou za čtrnáct dní dle rozpisu. V případě potřeby není problém vypůjčit knihy i mimo výpůjční dobu, stačí zavolat a domluvit se :-) stavte se pro knihu na dovolenou...

Těším se naviděnou v knihovně!

10.06.2018

Červen v knihovně

V červnu nás v knihovně čeká důležitý úkol - pasovat prvňáčky místní základní školy na čtenáře. Také probíhají přípravy na nový projekt naší knihovny, který bude věnován oslavám stého výročí naší země. A samozřejmě tu budeme pro Vás čtenáře každé pondělí tak, jak jste zvyklí ... s pestrou nabídkou knih v naší knihovně.

Těšíme se na viděnou!

07.05.2018

Květen v knihovně

V měsíci květnu obměníme knihovní fond naší knihovny, přivezeme dva nové soubory Výměnného fondu. Tešit se můžete na své oblíbené autory, např. B. Erskinovou, T. Valko, S. Berryho, nové dvojjazyčné knihy, dětské encyklopedie a na mnoho dalšího.  Těšíme se na viděnou v knihovně!  

10.04.2018

Duben v knihovně

V měsíci dubnu chystáme pro naše čtenáře a přiznivce hodické knihovny Čaj o páté. Čaj o páté je tradiční knihovnická slavnost, kde se seznámíme s činností knihovny v uplynulém období, oceníme nejlepší čtenáře a také pobesedujeme s Ing. Petrem Jiříčkem, PhD. o historii naší obce. Více info se dozvíte na plakátech. Těšíme se na viděnou v knihovně!

10.03.2018

Březen v knihovně

Máme tu březen, měsíc čtenářů v knihovnách. Jako dárek pro naše čtenáře jsme zakoupili množství nových knih .... novinku od Dana Browna, knížky od Aleny Mornštajnové a Petry Soukupové, Jamese Pattersona, Veroniky Válkové a dalších. Věříme, že si vyberete :-) 

V březnu také chystáme již tradiční velikonoční dílnu a program pro děti ze základní školy. Čaj o páté jsme letos přesunuli na duben, kdy pro Vás plánujeme setkání se zajímavým hostem. 

Sledujte náš web, facebook a plakáty. 

Těšíme se na viděnou na našich akcích i v knihovně při půjčování knížek!

20.02.2018

Únor v knihovně

Zima je v plném proudu, ideální doba na trávení času s pěknou knihou. V únoru přivítáme v knihovně děti z mateřské školky, pro které chystáme zajímavý slaďoučký program. Další akce chystáme na březen ... tak sledujte náš web, facebook nebo plakáty. 

Těšíme se na shledanou v knihovně :-)

15.01.2018

Leden v knihovně

Nový rok už je v plném proudu, dočkali jsme se i nějakého sněhu, ale určitě je mezi námi mnoho těch, kteří si mezi zimními radovánkami rádi odpočinou při četbě pěkné knihy. Již v lednu jsme pro naše čtenáře nakoupily několik nových knih, pro mládež řadu fantasy bestsellerů Percy Jackson a pro dospělé novinky od B. Erskinové a J. Picoultové. Také máme v knihovně k výběru několik dalších knih z VF.  

Přejeme Vám do nového roku moc zdraví, ať se Vám ve všem daří a ať máte dost času na čtení. A když si přijdete knížku na čtení vybrat k nám do knihovny, rády Vás uvidíme :-)

Těšíme se v knihovně naviděnou!

<< Novější článkyStarší články >>

 VÝPŮJČNÍ DOBA
  Každé pondělí:
17,00 - 19,00
Doporučujeme
FOTOGALERIE
vstupte
edited by n.e.s.p.i.